(067)960-19-53
Оренда Сервера
Підтримка і базовий супровід.
Оптимально і фінансово вигідно для бізнесу.
Цілодобова гарантована безпека даних.
1С OnLine.
Рішення дозволяє налагодити роботу всієї бухгалтерії.
Фінансово вигідно для будь-якого бізнесу.
Гарантована безпека для фінансової інформації.
Допомога програміста 1С
Помічник в складанні звітів для аналізу діяльності підприємства і прийняття рішень з розвитку бізнесу.
Втілимо ваші ідеї - економія часу і грошей.
Помічник в складанні бухгалтерської звітності, а також консультації по роботі з програмою.
Абонентське обслуговування компьютерів
Здійснюємо рішення ваших потреб і подальшу підтримку.
Комплексний підхід в вирішенні бізнес процесів.
Широкий спектр виконуваних завдань, поради з модернізації обладнання.

Кому потрібна Оренда Сервера?

Оренда сервера буде актуальна для більшості середніх компаній, а також для тих, які нещодавно вийшли на ринок і поки не готові вкладати серйозні кошти в придбання і обслуговування власної IT-інфраструктури.  Рішення підійде і динамічно розвивається бізнесу, вичерпавши можливості хостингу, що відчуває потребу в підвищеній безперебійності, безпеки і нарощуванні потужностей.
Орендуючи сервер, клієнт отримує повний пакет прав для управління, особисті IP-адреси, порти, маршрутизатори, доступ до всіх програм і файлів з можливістю змінювати їх. Орендар позбавлений необхідності підбирати кваліфікований персонал, вкладати кошти в придбання і апгрейд обладнання, забезпечувати умови функціонування техніки.
Всі дані зберігаються на нашому обладнанні - серверах розташованих в провідних дата центрах. Підключення до програм відбувається через ярлик, встановлений на Вашому робочому столі. Ви можете працювати також як і раніше: друкувати документи, завантажувати будь-які файли на свій комп'ютер або флешку, користуватися додатковими сервісами, встановленими на вашому особистому комп'ютері.

А головне, Вам більше не потрібно турбуватися з приводу оновлень. Найактуальніші і свіжі зміни будуть доступні у міру їх прийняття.

Встановити доступ до сервера можна на будь-який комп'ютер, а також планшет і мобільні телефони. Однак головна перевага оренди практично повна захищеність від втрати даних. Щоб не сталося з вашим комп'ютером, це ніяк не вплине на роботу, оскільки сама платформа розташована на віддалених серверах з багаторівневою системою безпеки, а також з функцією регулярного резервного копіювання баз.
Ви самостійно обираєте пароль доступу до ваших баз, а всі наші співробітники підписують угоду «Про нерозголошення вхідної інформації від клієнтів».
Доступність сервера 24 години на добу, 365 днів у році

Переваги

БЕЗПЕКА
Стороння людина не зможе отримати доступ до ваших робочих даними, оскільки всі вони зберігаються віддалено. Ви користуєтеся сервером, а ми гарантуємо безперебійність і постійний доступ.
ШИФРУВАННЯ ДАННИХ
Захищений тунель між Центром Обробки Даних і Вашими офісами збереже конфіденційність при передачі через Інтернет, а захищене підключення допоможе окремим програмам працювати з вашого ноутбука у відрядженні.
ШВИДКИЙ СТАРТ
Досить зв'язатися з нами зручним для Вас способом, отримати логін і пароль та приступити до роботи. Фахівці нашої компанії готові надати допомогу під час налаштування облікової системи, вибрати найбільш підходящий для Вашої компанії варіант.
ЕКОНОМІЧНІСТЬ
Вартість робочого місця зменшується за рахунок вартості апаратної частини на 70%, за рахунок вартості ліцензій на призначене для користувача програмне забезпечення до 40%, і за рахунок вартості інсталяції до 80%.
АДМІНІСТРАТИВНІСТЬ
Все прикладне програмне забезпечення для користувачів розміщено на сервері і контролюється системним адміністратором.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Доопрацювання конфігурації під Ваші потреби. Надання допомоги бухгалтером при внесенні первинної документації. Надання консультацій та підбір оптимального варіанту для автоматизації Вашого бізнесу

Тарифи

Порівняльна таблиця між купівлею та орендою:
Купівля
 • Сервер і система безперебійного живлення від 50 000 грн
 • Серверне програмне забезпечення від 44 000 грн
 • Ліцензійне ПЗ від 13 380 грн
 • Адміністрування сервера * 2000 грн
 • Інформаційно-технічний супровід 880 грн
 • Базовий супровід ---
від 109 380 грн
Аренда
 • Сервер і система безперебійного живлення 0 грн
 • Серверне програмне забезпечення 0 грн
 • Базовий супровід 470 грн
 • Адміністрування сервера * 0 грн
 • Інформаційно-технічний супровід 0 грн